KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13227382
nr 1322 7382
Björn Björnholt
(f. 1945), Sverige
Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad 1988. Motivet: 52x74 cm
Björn Björnholt, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:29:32
900 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)